Δωρεά φορητού ηλεκτρονικού υπολογιστή στο ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.Λ. Λάρισας από την ΕΛΒΑΚ Α.Ε.

Το Εν.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ Λάρισας σας ενημερώνει  για ποικίλες σχολικές & εξωσχολικές δραστηριότητες.

Η Διευθύντρια, κ. Δήμητρα Κόνιαρη κι ο Σύλλογος Διδασκόντων του ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.Λ. Λάρισας, εκφράζουν τις θερμές και ειλικρινείς ευχαριστίες τους στην ΕΛΒΑΚ Α.Ε. για την πολύτιμη χορηγία ενός φορητού ηλεκτρονικού υπολογιστή στο σχολείο.

“Είστε συνοδοιπόροι στο όραμα μας να φτάσουμε το σχολείο μας ακόμη πιο ψηλά. Χαιρόμαστε που στην εκπαιδευτική μας διαδρομή βρίσκουμε θερμούς υποστηρικτές που αποδεικνύουν επανειλημμένα τη μεγάλη κοινωνική ευθύνη και την αγάπη τους προς το σχολείο μας” επισημαίνεται σε σχετική ανακοίνωση του σχολείου.